Prosinec 2011

Týden

7. prosince 2011 v 18:56 | B. |  Všechno
Tak už je to týden.. vlastně se už cítím celkem dobře. Teda ne že by mi bylo dobře z toho, že jsme se rozešli. Je mi tak nějak "dobře" z toho, že jsem si jistá. Jsem si jistá, že je to takhle správně, že takhle to mělo a má být. Aspoň z mojí strany. Vždycky jsem byla ve všem šíleně nerozhodná, nedokázala jsem nic zásadního udělat, pořád jsem potřebovala podporu ostatních.. no, a ani ta mi většinou nepomohla. Za ten týden jsem měla dost času přemýšlet a došla jsem tomu, že takhle to opravdu má být.

Není mi dobře z toho, jak je na tom M... Včera jsme si psali a vylezlo z něj, že se vlastně rozejít vůbec nechtěl - i přesto, že mi tvrdil, že to tak asi bude lepší a tvářil se, že na to máme stejnej názor. Prý prostě viděl, že už s ním být nechci..
Je mi smutno z toho, co teď dělá. Od rána do večera hulí, chlastá, chce se vysrat na maturu a na školu. Chce se vysrat i na vysokou. Vždycky byl jinej.. až moc. Teď vidím, že k sobě asi potřebuju jinej typ člověka. M. je skvělej kluk, ale jeho způsob žití je strašně odlišnej od způsobu žití kohokoli, koho znám. A je odlišnej i od způsobu, kterým bych chtěla fungovat já. Před 3 rokama jsem byli oba mladší, hloupější, byli jsme prostě jinde. Ale to, jak se postupně oba měníme, vyšlapáváme si svou cestičku.. každýho nás to prostě zavedlo jinam. Mám pocit, že spolu se akorát táhneme oba někam, kam nechceme, a tak prostě nejsme a nemůžeme být nikdy spokojení. Každej máme jiný sny, každej od života chceme něco jinýho a čím víc každej tíhnem k tomu svýmu, tím víc nás to trhá..

3 roky, co jsme spolu byly strávený, byly krásný. Nikdy na ně nezapomenu.
Snad nám takhle ale opravdu bude časem oboum líp..

Hmm..

3. prosince 2011 v 12:25 | B. |  Všechno
Tak jsme se rozešli.. vlastně hned v úterý.
Vlastně úplně nečekaně, vlastně jsme to nakonec chtěli oba, vlastně jsme přišli na další věci, který jsou špatně.
Moc se mi teď nechce psát, ale zvládám to. tak třeba za pár dní.