vlastně bych měla být spokojená

19. října 2011 v 15:07 | B. |  Všechno
no vážně..
svět se zbláznil. pamatujete, jak jsem nedávno psala o srovnávačkách, co máme psát? psali jsme 7 testů, zatím máme výsledky dvou. teda ne oficiální, ještě se to může trochu změnit, ale ne o moc. Učitelka nám četla jména děcek, co měly v matice percentil nad 75, že jim dá jedničky rovnající se známce ze čtvrtletní písemky. Tak čte samý děcka, co jsou v matice fakt dobří, mají jedničky a tak a najednou řekne moje jméno, ehhh? 90? nechápu. já, jedna z nejhorších na matiku a mám 90??? já vím, ty testy zas až tak moc nevypovídají. ale vždycky jsem na matiku srala a ty špatný známky jsem pak obhajovala tak, že jsem prostě blbá, matika jde mimo mě, nemám na to buňky a blabla. je to pičovina, ale hrozně mě to povzbudilo! tak jsem si říkala, že bych se do té matiky možná mohla začít i učit, že třeba nejsem až zas tak blbá, ale na to jsem stejně asi moc líná, škoda.
a dneska - jsem zkoušená z něminy a učitel mi začne dávat přednášku o tom, jakej mám k němčině velikej potenciál a jak su hrozně chytrá, ale že jsem líná, kašlu na to a neučím se.
tak si říkám, že možná nejsem až tak blbá, možná, kdybych fakt začala něco dělat, mohla byt být i dobrá:) tak, třeba ze mě ode dneška bude pilná gymplačka.
a nebo radši až od zítřka.

co se týče minulýho článku, vlastně to bylo všechno úplně jinak. kvůli naprostýmu debilovi jsem uvěřila tomu, že jsem fakt tak hrozná, že si to vážně musí všichni myslet, ale není to tak. to, co mi vykládal, že si vlastně všichni ostatní myslí, je s něma vyříkáno, omluveno, a vlastně je všechno moc hezký (jeho radši neřeším, je to kretén.. a dobře mu tak, má teď co chtěl) vlastně jsem se sebou spokojená, vlastně myslím, že nejsem až tak špatnej člověk.. jo, někdy jsem fakt až moc sobecká, ale každej dělá kraviny, každej má slabý stránky a každej má chyby, ale pokud má člověk kamarády, co ho mají rádi a dokážou mu to ukázat, tak je vlastně všechno v pořádku, ne?
takže si pamatujete, ne vždycky je všechno tak, jak se zdá.. kolikrát je to třeba ještě lepší, než jste si původně mysleli:)


a tak bytheway, já nevim, někomu se můj styl žití a bytí nelíbí, ale já jsem spokojená. baví mě můj život, baví mě co dělám, baví mě moji kamarádi, baví mě moji SKVĚLÍ kamarádi, baví mě můj přítel, baví mě moje rodina, baví mě život. a jo, možná podle některých z vás často piju a hulím, ale věřte, umím se bavit i bez toho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fuck-that Fuck-that | Web | 19. října 2011 v 19:18 | Reagovat

Článek výbornej, le nejlepší byl ten poslední odstavec. Máš výbornej život:)
A ohledně té matiky - závidím. Já jsem OPRAVDU blbá :D

2 Skylar Skylar | Web | 19. října 2011 v 22:13 | Reagovat

to, že budu pilnou školačkou jsem si říkala tisíckrát :D a matika je zrádná! vždycky si myslíš, že ji nechápeš a pak se ukáže, že je to vlastně super

3 B. B. | Web | 20. října 2011 v 21:59 | Reagovat

[1]: a třeba nejsi! já si to doteď myslela taky a ukázalo se, že v té palici něco asi i mám!:D

[2]: přesně tak. já matiku nesnáším, ale když ji pochopím, tak mě to vlastně hrozně baví:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama