Září 2011

Zaneprázdněná

26. září 2011 v 17:42 | B. |  Všechno
Ještě v sobotu - večer, co jsem se vrátila z Anglie, jsem od M. dostala dárky - i přes to, že narozky jsem měla až v neděli. Dostala jsem svetr, knihy, CD, erotik hru:D a chladič po noťas. spokojenost. udělali jsme si pěknej večer a kolem třetí šli spokojeně spát. v neděli jsem šla slavit do hospody s M., J. a A. co víc si přát, přítel a dva nejlepší kamarádi juchů:) dostala jsem vodku a kokina. J. a M. se zhulili a my s A. se pustili na vodku:D ten večer mě trochu skolil, takže následovaly tři dny, kdy jsem nešla do školy, ale lenošila doma. řeknu vám, je to fakt pohodička. čtvrtek škola, posrala jsem asi tři písemky a v pátek už těšing na hody. v pátek jsme se ožrali, J. se nám ztratil, H. se nám ztratil, A. se nám ztratil.. no, takže vlastně všichni, kluci nezbední:D kromě J., kterej měl spát u M., jsme je oba našli. no tak jsme se na to vykašlali, s M. si skočili na rychlovku k nám a ještě než odešel potom domů, tak jsem prej byla tuhá. haha. druhej den jsme zjistili, že J. od 11 do 6 spal na hodech na záchodě, pak přelezl do auta a ve 12 dopoledne přišel k M. na oběd, že už je jako vzhůru:D. Odpoledne byla oslava u nás doma, mámin přítel měl narozky. taky celkem pohoda. Jelikož měl zároveň narozeniny i M., tak jsem mu dala dárky a večer jsme si zajeli na pizzu. večer zase hody, tentokrát to dopadlo asi trochu líp, ale stejně jsem čekala, že si to užiju víc. Někdy ve 3 jsme šli domů, spala jsem u M., stejně jako J., aby nemusel spát v autě. celou neděli jsme ani s J. nejeli domů a byli jsme u M., hráli jsme hry co dostal k narozkám a tak, pohoda.


Momentálně nám oznámili, že budem psát x testů - srovnávaček, takže jsem fakt zoufalá. dneska už jsme psali matiku a ájinu a ještě nás toho dost čeká. až nám příjdou výsledky, asi se půjdu zahrabat pod zem a z gymplu přejdu někam na učňák.. sorry, ale jako třeba jeden test, kde je dohromady fyzika, chemie a biola??? EEEEH? to asi né, že.

Anglie

19. září 2011 v 21:15 | B. |  Všechno
Celej nás zájezd začal 11. září v neděli. Padlo pár slziček při loučení s M. a něco po půl 11 ráno se mohlo vyjet. Do Anglie jsme přijeli druhej den asi v 9 ráno. Cesta nebyla zrovna dvakrát zábavná, ale čekala jsem to horší, takže jsem nakonec byla celkem spokojená.

1. den v Anglii - asi po 10 minutách od toho, co jsme vesele vylezli z autobusu, jsem ztratila návleky na nohy, takže fakt parádní začátek:D. Po krátké procházce po pláži a focení moře přišlo jako první na řadu Sea life neboli podmořskej svět, některý rybky a jiný mořský potvůrky byly zajímavý. Dostali jsme supr čepky, z kterých jsme byli nadšení. Potom královskej palác Royal Pavilion neboli Bílý slon Anglie. Po prohlídce následoval 5ti hodinový rozchod po Brightonu. Koupila jsem tričko pro M. a pro sebe :). Brighton byl vážně úžasnej. V 7 jsme přijeli na parkoviště, kde čekaly rodiny a postupně nás zařazovali podle toho, kdo měl u koho bydlet. Já a Megan jsme byly na řadě už druhý a určili nám takovou starší paní - babičku Jenny. Byla milá, udělala nám supr lasagne, měla svělýho psa Tammy a kočku Pepu a celej večer si s náma povídala.

2. den začal tím, že jsme vstaly v 7 hodin, šly si vyčistit zuby a převlíkly se, po čemž jsme zjistili, že Megan si zapomněla předělat čas na mobilu, takže je vlastně teprve 6. Tak jsme se dochystali a šli si na dvorek zapálit pár ranních cigaretek. Na snídani (jako každý den) na výběr z 8 druhů cornflaků, tousty, na výběr máslo, marmeláda a nutela a na pití dle našeho výběru čaj, kafe nebo horká čokoláda:). Sraz na parkovišti s ostatním děckama byl v 8, zajeli jsme do Hasting na pašerácký jeskyně a bitevní pole, pak rozchod v centru Hastings, kde měli supr metalový obchody, spoustu obchodů s tunelama a tak.. Dále Eastbourne - tam Long man of Wilmington a zase rozchod v centru, kde jsem si koupila rifle za 9 liber. Jako poslední přístav plachetnic Marina v Brightonu (♥ - tam jsme i bydleli). Na večeři jehně, brambory, sýr a k tomu bagetky s máslem.

3. den městečko Southampton, začalo mě bolet v krku a tak jsem si koupila novej krásnej tmavě modrej šátek s kytkama za 3 libry. Pak muzeum loděk, hlavně Titanicu a Mayfloweru, poté trajektem na Isle of Wight - tam Osbourne House - oblíbený sídlo Viktorie a Alberta - krásná zahrada:). K večeri omáčka s těstovinama, masem a houbama a opět bagetky.

4. den začal prohlídkou města Arundel, pak návštěva Arundel Castle, dál prohlídka lodi Victory (loď amirála Nelsona) v Portsmouth a pak rozchod v centru tohohle městečka. U Jenny jsme se naprosto přejedly hamburgerů s hranolkama a povídaly si s ní až dloho do noci, loučily se a tak.

Poslední - pátý den nás čekala návštěva LONDÝNA, jako první přišel na řadu hrad Tower, pak Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, Downing Street, Trafalgar Square a Covent Garden, projížďka loďí po centru, na závěr London Eye a 5ti minutové 4D "kino" o London Eye (naproto mě dostalo! NÁDHERA!). Asi hodinu a půl jsme ještě chodili po Tower Bridge, fotili si noční London Eye, noční Big Ben a tak. bylo to fakt krásný, krásný, krásný. Zhruba v 9 večer jsme snědli objednaný MASTNÝ párky od řidičů a vydali se zpět do ČR.. fuj, hnus.
CHCI ZPĚT! hneeeeeed!

tududůů

19. září 2011 v 10:36 | B. |  Všechno
Omlouvám se, byla jsem teď týden v Anglii a včera jsem slavila narozky, takže nebyl čas napsat. během pár dní napíšu trochu konkrétněji. Stručně a jasně - Anglie byla totálně skvělá, Brighton a London jsou naprosto áááá!!! chci jet hned zpátky, bylo to tam parádní.
nachladila jsem se tam a včera jsem šla oslavit narozky do hospody, takže su totálně chcíplá a místo školy jsem doma.
jdu probírat fotky, dokoukat díly seriálů a tak, později napíšu podrobněji, slibuju))

ahaže

6. září 2011 v 20:39 | B. |  Všechno
Jsem ztracená
totálně
naprosto

v prdeli

Co když

4. září 2011 v 15:54 | B. |  Všechno
Všechno je tak divně zmatený, nerozumím tomu?!
stejní lidi, měnící se vztahy
stálý city, ale jiný pocity
prázdno...

člověk s kterým je všechno fajn, ale tojevše
člověk, s kterým vás nic nebaví, ale láska vole, LÁSKA
připadám si jako největší krypl a ubožák
...
mohlo by to být tak fajn, ale nepřenesu to, že on by SMĚL
někdo mi střelte kulku do hlavy, kamarádi...