shrnutí posledních dnů

15. srpna 2011 v 2:48 | B. |  Všechno
Pár zajímavostí z posledních pár dnů mýho supr-zajímavýho života. (haha)

-ve středu jsem byla kalit a ztratila jednu pecku. paráda. mám to týden a už ji ztratím, takže čtvrtek se rovnal lítání po Brně a shánění piercingu. nakonec se podařilo, já se po celým dnu, co jsem měla v rovné dírce strčenej kroužek (hrůza!!!), najedla, s M. jsme byli koupit mp3, knížky a tak a jeli jsme domů.

-pátek = hody. chlastání vodky a rumu na parkovišti u koupaliště s J. a M. s J. jsme už byli celkem v náladičce, když přijel jeho bratranec s trávou. já po pár prdech totálně mimo. odchod směr hody. J. dostal schýzu, že ho někdo doma vykrade a tak poprosil kamaráda, aby ho odvezl domů. Já s klukama podlízáme plot, nechtělo se nám platit vstup. piju, koukám, půlnoční překvapení, který se mi líbilo ale to je jediný co si z něj pamatuju. J. dojel zpátky, že si doma udělal maso a rozhodl se, že na to sere a pojede zpátky za nama. okno. piju rum. kolem druhý hodiny panák vodky co mě naprosto dorazil, J. a M. volají, že jdem domů. volám na T., že na panáka zajdem příště, že odcházím. okno. vůbec nevím, ale cesta se mnou domů byla prý dost náročná, občas k smíchu a občas k pláči, plácala jsem nesmysly, hodila si pár blitek. hmm.

-sobota = kocovina jako sviňa. odpoledne hraní dračáku, večer koncert s M., J., a A. fajn. A. odjel domů, já s J. a M. jsme šli k M., kecali jsme, řešili věci kolem dračáku, J. jel ve dvě domů, po cestě mu došel benzín, haha. hlavně že jsem mu říkala, že má u nás přespat a jet domů ráno, že nedojede.

-neděle = odpoledne se S., podvečer chvíli s M. a večer s klukama a D. bez pití a trávy, nesnáším ty kocoviny co poslední dobou mívám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bliss Bliss | Web | 15. srpna 2011 v 11:19 | Reagovat

Ty jo, jak to děláš? Já jsem snad nikdy neměla pořádnou kocovinu:D Asi piju moc málo...
Nicméně ty cesty domů znám :)) To je vždycky sranda...

2 Blair Blair | 15. srpna 2011 v 13:12 | Reagovat

[1]: Ani nevím. nikdy jsem kocoviny nemívala, ale poslední dobou ji mám vždycky a hroznou. a nemám pocit, že bych pila zas o tolik víc. jestli ti po chlastu nebývá blbě, buď ráda! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama