Opilcovo ráno

6. srpna 2011 v 12:47 | B. |  Všechno
Mám hlad, jsem v pyžamu, nemám oddělaný žaluzie, nemám ani puštěnou hudbu, je mi blbě a mám kocovinu. Klasický ráno po megasuprpárty /přeháním/. Víte, teď jsem týden nikde nebyla. Teda, byla, dvakrát, ale byla jsem s jinýma lidma a prostě.. v tý naší.. ehm.. "partě".. je to teď naprd, každej se hádá a tak. Ale včera jsme byli a bylo to fajn, prostě s něma je to fajn. Můžu chodit do hospody s kým chci, ale s jinýma lidma mě to tak nebaví. Budu se snažit, aby se to všechno spravilo, budu ignorovat D. a dál už je většina lidí naštěstí zadobře.. po tom týdnu, co se snad nikdo s nikým nebavil...

Jo a, mám nový piercingy. Dva. Od včerejška:) a nevím, je to hroznej nezvyk, po vytažení kroužku z pravý strany rtu najednou dvě černý pecky, každá na jiné straně. Je to dost výrazný, ale líbí se to dokonce i S. /nejlepší kamarádka - jestli jsem to tu ještě nikde nepsala.. nechodí se mnou kalit, nemá nic společnýho s tou partou s kterou chodím, ale každej den se hoďku vidíme a prostě řešíme její večery s kamarádama a moje s mýma a prostě máme fajn vztah/, která piercingy nesnáší. A M. je z nich naprosto nadšenej, tak si říkám, že snad to fakt bude ok až si na to zvyknu.

Před pár dny na mě přišla taková ta nálada, kdy jsem si chtěla ve všem udělat pořádek, udělat si den pro sebe, ale ne tak že ho prosedím u komplu, ale že fakt něco udělám a budu ze sebe mít dobrej pocit. Tak jsem začala uklízet stůl:D všecky šuplíky, našla jsem spoustu zajímavejch věcí! docela jsem čučela. No a mám fakt lepší pocit. Nabarvila jsem si konečně zas hlavu, heh, mám ji teď skoro černou, byla jsem na těch piercingách. Na tejden mám naplánovaný focení, teda vlastně dvoje. ale to jedno nevím kterej den provedu, každopádně se hrozně těším, protože pokud to neposeru, budou to fakt super fotky:), M. má teď brigádu, tím pádem budu mít čas víc makat i já a bude víc penízků, budu mít přes den i víc času.. no prostě, mám pocit, že bych měla po měsíci nicnedělání zase něco dělat začít..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama