Srpen 2011

To jakože je zítra škola?

31. srpna 2011 v 9:27 | B. |  Všechno
Nechci. nechci nechci nechciiiiiiiiiii!!!
Dnešek je znamením debilní nálady, polemizováním o tom, jaký ty prázdniny teda vlastně byly a statusů /především mých spolužaček/ na facebooku, jak nechcou do školy.
Já ty lidi fakt tak nemám ráda, debilní gympl. nejradši bych aspoň přešla na jinej nebo tak. Závidím těm děckám, co jsou na základce, pak jdou na střední - mezi jiný lidi, jiný prostředí. začne jim nová etapa. Co my gympláci? Místo aby jsme po devítce vypadli a těšili se na tu změnu, trávíme další čtyři roky, v mým případě, s lidma, co mi lezou na nervy.
Jasně, je pár lidí, na který se těšim. Z holek akorát Gabča, M a D., kluci jsou naštěstí v pohodě skoro všichni.

už to slyším.
hlasitej, šílenej a naprosto smrtící smích spolužaček sedících v zadní lavici, otázky typu "můžu jít na wécko?" a chichotání se tomu, jak jsou fakt krutopříšně drzý.
já nevím, proč nás v té třídě musí být normálních tak málo..
radši bych prostě přeskočila pár ročníků a šla do třídy k M. a vlastně všem mým kamarádům, haha. ikdyž, radši ne, to už bych musela tu kundu arménskou s kterou se před rokem a půl vykousl fakt zabít.

aspoň, že jsme to včera pořádně zapili..

co kdo čekal?

29. srpna 2011 v 8:44 | B. |  Všechno
Tak jsem zpět, vzhůru od 8 hodin ráno (nechápu???), tudíž jsem se rozhodla, že napíšu, jak proběhl víkend. Ale pak jsem si řekla, že vlastně nevím, co bych psala, takže to tak nějak shrnu. Přijeli jsme v pátek, na místě už byla spousta lidí, no asi 10 lidí z M. rodiny. Přivítali jsme se a řekla bych, že jsme s něčím občas pomohli, občas někde seděli s rodinou a povídali si a tak, ale hlavně jsme byli fotit. takže zbytek večera jsem upravovala fotky, M. byl na svým noťasu a pohodička. Večer jsme zalezli do stanu, asi tři hoďky koukali na hvězdy, kecali o vesmíru, astrologii, numerologii, minulých a budoucích životech a tak.
V sobotu to vypadalo podobně, přijela postupně další velká část rodiny. lidi, z nichž některí neznal ani M. měli jsme čepovat piva, dělat mojita a tak, ale nakonec z toho nic moc nebylo, takže jsme spíš seděli zalezlí ve sklepě, upravovali fotky a hráli hry (do doby, než na mě vlezl pavouk, pak jsem ze sklepa utekla a už se tam po zbytek víkendu nevrátila). Večer jsme zalezli k noťasu do ložnice a koukli asi na tisíc dílů teorie. bylo to fajn.

Včera večer jsme šli s M., K., H. a D. do hospody. kecali jsme, hráli fotbálek, pak jsme si přesedli ven, s D. řešili naše supr holčičí seriály a kluci zas hry na komplu a tak, byl to moc fajn večer, fakt. a to jsem se ani neopila, haha. To ale nemůžu říct o M., kterýho jsem někdy kolem 1 (?? nevím) táhla domů. na jednu stranu mi ho bylo líto, jak skoro nemohl chodit a bylo mu špatně, ale na druhou.. je hrozně roztomilej když je takhle opilej, uplně ťuťu:D (ježiši co jsem to napsala:D)..

jo a, jsem už fakt víc v pohodě po tom, co jsem M. v sobotu podvedla (brhehejrjdsgdj)

lepší

26. srpna 2011 v 0:43 | B. |  Všechno
V sobotu jsem udělala věc, která na jednu stranu byla hrozná a na druhou vlastně tak trochu skvělá. Alkohol dělá svoje. Asi se k tomu nebudu víc vyjadřovat. Jen bych chtěla říct, že od té soboty je mi tak nějak líp, pořád myslím na blbý věci, ale už je neřeším nahlas, nenadávám, nebrečím a tak. to jen tak mimochodem...

Zítra jedeme s M. chystat oslavu jeho babičky. Budeme tam až do neděle, tak jsem zvědavá. Ani mi to nepřijde, že někam jedu, když jedu s ním. Doufám, že si to aspoň užijeme:) vypadnout na chvíli pryč a tak. navíc na nás vyšlo, že nemáme kde spát, takže budeme stanovat, na což se těšim. jen doufám, že nebude moc velký vedro a bude se v tom stanu dát spat. haha.

Vůbec mi nedochází, že už jen týden. Je to hrozná škoda. Tyhle prázdniny byly ty nejlepší. Opravdu. Taky máte zafixovaný nějaký prázdniny tak, že jste si je nejvíc užili? Tyhle dva měsíce mi dost obrátily život vzhůru nohama, sice v něčem ve zlým (dost zlým), ale co, říká se, že všechno zlý je k něčemu dobrý a že jsou pak lidi silnější, čím víc si toho zažijou. S M. jsme aspoň poznali, co všechno je náš vztah schopnej vydržet, čemuž se sama dost divím, protože bych to opravdu nečekala. Poznala jsem skvělý kamarády a lidi, na který vim, že se můžu spolehnout.
Vůbec se do školy netěším, skončí volno, chození spát ve 3, vstávání ve 12, bude zima. achjo.

dneska jsem mimo, chtěla jsem si sem jen napsat, že už je mně líp a tak nějak prostě.. nevím co psát. jsem unavená...

Ztracená

19. srpna 2011 v 2:35 | B. |  Všechno
Je to čtyři měsíce a pořád to nechápu. Po čtyřech měsících to nebyl můj mozek schopnej pobrat.. pořád jsem se nedokázala vzpamatovat, urovnat si to, vzchopit se. Jeden skvělý člověk mi řekl "když to přijde, sama poznáš, co máš dělat, teď to neřeš." .. nepoznala.. udělala jsem to nejlehčí. sama nevím, jestli to byla největší blbost nebo štěstí.

Do dneška občas břečim a přemýšlím, co dál. zrovna poslední tři dny to na mě zase přišlo. nedokážu něco změnit, nedokážu se pohnout dál ale nezvládám zůstat tam, kde teď jsem.. tomu se říká zoufalství. kdyby se mě před rokem někdo zeptal, co bych dělala, kdyby se tohle stalo, věděla bych. teď vím, že to není tak jednoduchý, jak to vypadá.. nechce se mi s tim ani nikomu svěřovat, protože vím, že každej řekne to, co bych si myslela před rokem i já a když ne, tak nebude vědět, co poradit...

jdu si zapálit.

81254684s

16. srpna 2011 v 13:02 | B. |  Všechno
Nemám ráda, když se lidi co mám ráda trápí. Nemám ráda, když někdo lidi co mám ráda trápí. Sakra. A nemám ráda, když ti lidi pak brečej, protože brečím taky a to jim moc nepomůže. achjo. nesnáším, když bych S. tak ráda pomohla a prostě nevím jak..

Před pár dny jsem oprášila svůj, nevím, jak to pojmenovat, asi něco jako deník? už jsem si ho zakládala před tak dvouma měsícama, ale psala jsem tam jen básničky. nakonec jsem si řekla, že takový hrůza radši nikam psát nebudu, většinou to byli jen řádky plný nadávek, tomu se asi básnička říkat nedá haha. nechci si psát takovej ten deník jako "vzbudila jsem se v 9:38, v 9:45 jsem šla na záchod", ale spíš jen pár bodů ke každýmu dni. mám pocit, že z prázdnin nic nemám když mám takovej bordel v tom, co se kdy dělo. vybavuju si toho z prázdnin tak strašně málo. užírá mě to. a ještě víc to, že mám už jen dva týdny volna. a tyhle dva týdny budou ke všemu na nic, jelikož A. a J. mají brigádu, takže se nebude nikam chodit a wowkařskej sraz, kam jsem měla jet poslední tři dny prázdnin taky padl...

asi tak poprvé za poslední rok jsem si po umytí vlasů ty vlasy ani neučesala ani nevyfénovala, jen jsem je tak nechala uschnout a mám objem jak sviňa. to se mi líbí:D. jo a taky jsem dneska koukala na net na boty a hrozně se mi jedny líbily, jenže conversky a nemám s něma moc dobrý zkušenosti. za 2 litry do pár měsíců totálně na sračky. ale když jsou tak krásný... mám dilema!

no nic, jdu makat...

shrnutí posledních dnů

15. srpna 2011 v 2:48 | B. |  Všechno
Pár zajímavostí z posledních pár dnů mýho supr-zajímavýho života. (haha)

-ve středu jsem byla kalit a ztratila jednu pecku. paráda. mám to týden a už ji ztratím, takže čtvrtek se rovnal lítání po Brně a shánění piercingu. nakonec se podařilo, já se po celým dnu, co jsem měla v rovné dírce strčenej kroužek (hrůza!!!), najedla, s M. jsme byli koupit mp3, knížky a tak a jeli jsme domů.

-pátek = hody. chlastání vodky a rumu na parkovišti u koupaliště s J. a M. s J. jsme už byli celkem v náladičce, když přijel jeho bratranec s trávou. já po pár prdech totálně mimo. odchod směr hody. J. dostal schýzu, že ho někdo doma vykrade a tak poprosil kamaráda, aby ho odvezl domů. Já s klukama podlízáme plot, nechtělo se nám platit vstup. piju, koukám, půlnoční překvapení, který se mi líbilo ale to je jediný co si z něj pamatuju. J. dojel zpátky, že si doma udělal maso a rozhodl se, že na to sere a pojede zpátky za nama. okno. piju rum. kolem druhý hodiny panák vodky co mě naprosto dorazil, J. a M. volají, že jdem domů. volám na T., že na panáka zajdem příště, že odcházím. okno. vůbec nevím, ale cesta se mnou domů byla prý dost náročná, občas k smíchu a občas k pláči, plácala jsem nesmysly, hodila si pár blitek. hmm.

-sobota = kocovina jako sviňa. odpoledne hraní dračáku, večer koncert s M., J., a A. fajn. A. odjel domů, já s J. a M. jsme šli k M., kecali jsme, řešili věci kolem dračáku, J. jel ve dvě domů, po cestě mu došel benzín, haha. hlavně že jsem mu říkala, že má u nás přespat a jet domů ráno, že nedojede.

-neděle = odpoledne se S., podvečer chvíli s M. a večer s klukama a D. bez pití a trávy, nesnáším ty kocoviny co poslední dobou mívám.

Jó, nebo vlastně né

9. srpna 2011 v 22:48 | B. |  Všechno
tak dneska jsem byla fotit a víte, mám fakt radost z těch fotek. teda, vlastně jsem čekala, že to bude lepší, teda spíš že těch fotek bude víc, ale i tak jsem spokojená, ale prostě už sedím hodinu u photoshopu a já kurva prostě nevím, jak ty fotky upravit! prostě jsou dobrý, teda líbí se mi, teda vlastně jen ta jedna ze 4, ale ty tři do té série prostě chci a bastafidlidopovidli. sakra, připadám si šíleně neschopná, potřebuju dneska ještě plánovat focení na víkend a pak taky na příští týden a kdy to mám asi dělat když sedím u blbýho photoshopu a ne a ne přijít na to, co těm fotkám dodá tu správnou náladu? tajemnost? to, co potřebujou. grrrr! (to bylo slabý, tak ještě jednou..) GRRRRRRRRR!

A něco vám řeknu, teda se zeptám, proč doprdele furt všichni fotíte ty supr krásný kytičky? ježiši, to je tak šíleně vypotřebovaný téma, každej fotí kytičky, je sice moc milý, že ta kytička vypadá tak pěkně a všechno za ní je tak pěkně rozmazaný, juhů juhů, ale vysvětlí mi někdo, co mi ta fotka má jako říct? nechápu.. nechápu.. NECHÁPU
(a vůbec nebudu dělat tečku, vůbec jsem neskončila a vůbec to nebylo poslední slovo v téhle uvolňující hádce s nikým)

Víte, že...

7. srpna 2011 v 10:28 | B. |  Všechno
...první kabinka na záchodě je nejčistější a nejméně používaná a že se budíme ještě předtím, než nám zazvoní budík proto, že zvuk rozřinčeného budíku je pro lidskou psychiku natolik stresující, že nám naše podvědomí "nařídí" vzbudit se krátce před jeho zadrnčením, abychom se vyhnuli traumatu?

No nic, jen jsem si chtěla postěžovat na to, jak je hrozný, když člověk něco chce, děje se přesnej opak a ikdyž ví, že je to na jednu stranu dobrý, hezčí, krásný a tak, stejně se tomu brání, protože má strach, že by mu to mohlo ublížit..

Opilcovo ráno

6. srpna 2011 v 12:47 | B. |  Všechno
Mám hlad, jsem v pyžamu, nemám oddělaný žaluzie, nemám ani puštěnou hudbu, je mi blbě a mám kocovinu. Klasický ráno po megasuprpárty /přeháním/. Víte, teď jsem týden nikde nebyla. Teda, byla, dvakrát, ale byla jsem s jinýma lidma a prostě.. v tý naší.. ehm.. "partě".. je to teď naprd, každej se hádá a tak. Ale včera jsme byli a bylo to fajn, prostě s něma je to fajn. Můžu chodit do hospody s kým chci, ale s jinýma lidma mě to tak nebaví. Budu se snažit, aby se to všechno spravilo, budu ignorovat D. a dál už je většina lidí naštěstí zadobře.. po tom týdnu, co se snad nikdo s nikým nebavil...

Jo a, mám nový piercingy. Dva. Od včerejška:) a nevím, je to hroznej nezvyk, po vytažení kroužku z pravý strany rtu najednou dvě černý pecky, každá na jiné straně. Je to dost výrazný, ale líbí se to dokonce i S. /nejlepší kamarádka - jestli jsem to tu ještě nikde nepsala.. nechodí se mnou kalit, nemá nic společnýho s tou partou s kterou chodím, ale každej den se hoďku vidíme a prostě řešíme její večery s kamarádama a moje s mýma a prostě máme fajn vztah/, která piercingy nesnáší. A M. je z nich naprosto nadšenej, tak si říkám, že snad to fakt bude ok až si na to zvyknu.

Před pár dny na mě přišla taková ta nálada, kdy jsem si chtěla ve všem udělat pořádek, udělat si den pro sebe, ale ne tak že ho prosedím u komplu, ale že fakt něco udělám a budu ze sebe mít dobrej pocit. Tak jsem začala uklízet stůl:D všecky šuplíky, našla jsem spoustu zajímavejch věcí! docela jsem čučela. No a mám fakt lepší pocit. Nabarvila jsem si konečně zas hlavu, heh, mám ji teď skoro černou, byla jsem na těch piercingách. Na tejden mám naplánovaný focení, teda vlastně dvoje. ale to jedno nevím kterej den provedu, každopádně se hrozně těším, protože pokud to neposeru, budou to fakt super fotky:), M. má teď brigádu, tím pádem budu mít čas víc makat i já a bude víc penízků, budu mít přes den i víc času.. no prostě, mám pocit, že bych měla po měsíci nicnedělání zase něco dělat začít..