Asi si koupim boxovací pytel

18. července 2011 v 13:18 | B. |  Všechno
...no fakt. možná bych v ožralosti nemlátila M., ale ten pytel. ikdyž, nevim, v té ožralosti bych si na ten pytel možná ani nevzpomněla. ale prý by mi ten box šel, tak o tom třeba začnu fakt přemýšlet.

Včera jsme si po dlouhé době udělali s M. takovej soukromej večer ve dvou. Děcka jeli na bowling (ooo, už počtvrté za týden, jak originální!), takže jsme je poslali do prdele, já se s půlkou pohádala, co už. Prostě, jestli na tu chatu, kam máme jet, pojede i D., tak nikam nejedu, nemíním ty její debilní keci poslouchat každej den. 'To se mi nelíbí, tam jít nechci, nebudu sedět v lese, hmm tak já jdu dom..' jak není něco po jejím, je to špatně. možná by to tak nepřeháněla, kdyby se z ni každej neposral. achjo.

No a tak jsme si udělali soukromej večer, někdy v 8 jsme vzali kola a jeli se projet pár kiláků. Dojeli jsme ke kolejím a sedli si tam. za náma byl hřbitov a vedle nás kostel. hmm. zhulili jsme si pár brk, povídali si a až jsme byli trošku mimo, rozhodli jsme se, že se projedem. naše cesta skončila v hospodě, dala jsem si hranolky a colu a začal foukat hroznej vítr, co značil bouřku, tak jsem radši dojedla a někdy o půl 11 jsme jeli domů. mám pocit, že M. u mě byl pak ještě někdy do 1-2, ale nevím, usla jsem a on byl na noťase:D klasika.

Nevím jestli mám dneska s děckama vůbec někam chodit, po včerejším dost otevřeným nadávání na D. by to bylo děsně napjatý jak mezi mnou, tak mezi všema. Být někde dvě holky, co jedna má s druhou problém a 5 kluků, kteří to vůbec nechápou... no, uvidíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama