Červenec 2011

Nechci prince na...

31. července 2011 v 0:08 | B. |  Všechno
...bílým koni. Chci frajera v luxusním autě. A stačilo by, kdyby to byl frajer s obyčejným, nebo žádným autem. Stačilo by, kdyby mi pomohl vymazat z hlavy M., já s ním skončila a byla šťastná. Jakoby dva a půl roku zmizelo a nikdy ani nebylo. Jakobych začala od začátku, s někým novým, s čistým štítěm, zkušená a poučená, ale přitom mi M. zmizel ze života.. ze vzpomínek, z minulosti, z přítomnosti a budoucnosti. Aby nic s ním nebylo spojený, abych ho ke všem čertům neměla tak ráda. Aby šlo vůbec něco vymazat z hlavy.. abych se mohla přestat trápit a byl tu pro mě někdo, díky komu by byl svět zase růžovej...

Filmy, co mám ráda

29. července 2011 v 12:11 | B. |  O mně
Rozhodla jsem se vám sem sepsat pár mých oblíbených filmů a třeba inspirovat ty z vás, kteří by se chtěli na něco podívat, jen neví na co:)

The Secret - Dokumentární film, který se vás snaží naučit, jak pozitivně přemýšlet a přesvědčuje vás, že dle vašich myšlenek se odehrává vaše budoucnost. Někdo řekne, že je to kravina a někdo bude koukat s otevřenou pusou a uvěří:) to už je na vás.

Breakfast at Tiffany's neboli Snídaně u Tiffanyho - Film z roku 1961, v němž hlavní roli hraje moje oblíbená herečka Audrey Hepburn. Naprosto praštěná a bláznivá mladá slečna se spoustou nápadníků. Je to klasická jednoduchá romantická komedie, ale Audrey vás tak uchvátí, že ten film budete stejně zbožňovat:)

Amelie from Montmartre - Francouzský film. Amélie má naprosto obyčejný, nezajímavý život, když najednou jednoho dne objeví ve svém bytě schovanou krabičku s věcmi, které tam nejspíš uložil nějaký malá kluk. Rozhodne se ho tedy hledat.

Mr Nobody - Tenhle film popsat bych asi dost dobře nezvládla. V jednu chvíli malý kluk a za chvíli "starý děda". Tři různé životy, tři různé cesty, každá úplně jiná. Tenhle film by určitě měli znát hlavně milovnící filmů a lidi, co umí nad filmy přemýšlet.

Donnie Darko - Donnie je zvláštní kluk, což jde vidět na první pohled. Často má vize o králíkovi, který ho ovliňuje a Donnie dělá, co mu nařídí. Každý pochopí film trochu jinak, ale důležité je vytáhnout si z něj emoce a náladu:)

Pokračování příště. Kdo má tip na nějaký dobrý film, sem s ním :)

Gsghdrjfr

25. července 2011 v 1:42 | B. |  Všechno
Sakra, nějak tu na to kašlu. Ne, že by to někomu vadilo nebo to někdo četl že. Ráda bych vypsala celej tejden co jsem dělala, ale mám okno a všecko mi splývá dohromady. Navíc jsme s klukama a D. zase začali hrát wowko, takže u toho celej den sedíme a večer někam jdem. A nebo taky nejdem, expíme a povídáme si na mumblu.

Včerejšek byl naprosto šílenej, v 9 jsme šli s M. do hospody, do hodinky přišli všichni a v půl 12 se odcházelo ke K. domů na houseparty. M. už s náma nešel, takže jsme šli sami, ožrala jsem se jako poslední dobou vždycky jako prase, poblila se a tak a navíc si toho moc nepamatuju. Ve 3 ráno jsem se sbalila a s několika lidma šla domů /dobře, spíš mě H. na střídačku s J. odnesli:D/ oznámit, že budu u K. spát. Nechápu, jak jsem si to mohla troufnout:D máti nic nepoznala a já šla zpátky. Po hodině nebo co jsem se stejně sbalila a šla dom. Nechápu. Každopádně dnešek strašnej. Ráno jsem se vzbudila ve 12, šla do sprchy, vyblít se, za S. asi na hodinku. Přišla jsem dom, lehla si, poblila se a spala. Pak jsem 2 hoďky makala a nakonec jela na bowling. Už je mi konečně dobře. Nesnáším kocoviny, co trvaj celej den, měli by to sakra zakázat. Ale po bowlingu to bylo naprosto luxusní, zajeli jsme na nejvíc kruťácký dětský hřiště a nás asi 8 lidí jsme lozili po všech možnách pičovinách, jezdili v nákupním vozíku co jsme našli na parkovišti a tak. Ale nějakej škaredej zelenej pán nás odtam vyhodil, že tam nemáme co dělat. Škoda. Ty prázdniny si fakt užívám:) kéž by nikdy neskončily..

Asi si koupim boxovací pytel

18. července 2011 v 13:18 | B. |  Všechno
...no fakt. možná bych v ožralosti nemlátila M., ale ten pytel. ikdyž, nevim, v té ožralosti bych si na ten pytel možná ani nevzpomněla. ale prý by mi ten box šel, tak o tom třeba začnu fakt přemýšlet.

Včera jsme si po dlouhé době udělali s M. takovej soukromej večer ve dvou. Děcka jeli na bowling (ooo, už počtvrté za týden, jak originální!), takže jsme je poslali do prdele, já se s půlkou pohádala, co už. Prostě, jestli na tu chatu, kam máme jet, pojede i D., tak nikam nejedu, nemíním ty její debilní keci poslouchat každej den. 'To se mi nelíbí, tam jít nechci, nebudu sedět v lese, hmm tak já jdu dom..' jak není něco po jejím, je to špatně. možná by to tak nepřeháněla, kdyby se z ni každej neposral. achjo.

No a tak jsme si udělali soukromej večer, někdy v 8 jsme vzali kola a jeli se projet pár kiláků. Dojeli jsme ke kolejím a sedli si tam. za náma byl hřbitov a vedle nás kostel. hmm. zhulili jsme si pár brk, povídali si a až jsme byli trošku mimo, rozhodli jsme se, že se projedem. naše cesta skončila v hospodě, dala jsem si hranolky a colu a začal foukat hroznej vítr, co značil bouřku, tak jsem radši dojedla a někdy o půl 11 jsme jeli domů. mám pocit, že M. u mě byl pak ještě někdy do 1-2, ale nevím, usla jsem a on byl na noťase:D klasika.

Nevím jestli mám dneska s děckama vůbec někam chodit, po včerejším dost otevřeným nadávání na D. by to bylo děsně napjatý jak mezi mnou, tak mezi všema. Být někde dvě holky, co jedna má s druhou problém a 5 kluků, kteří to vůbec nechápou... no, uvidíme.

Uááá, neznám se

15. července 2011 v 11:26 | B. |  Všechno
Tak. Budeme dělat, že včerejšek neexistoval. Jo? Sakraa.. nemám, opravdu NEMÁM ráda, když si skoro nic nepamatuju, mám modráky všude po nohách a to málo, co si pamatuju, bych si radši pamatovat nechtěla. Už nikdy nebudu pít.

ne, dobře, už nikdy nebudu tolik pít.

kdyby nebylo toho debila, od kterýho se prostě nedokážu odtrhnout, všechno by bylo jinak..

já fakt nevim, co jsem komu udělala. proč je všechno tak těžký a proč lidi, ke kterým máte plnou důvěru, takovou, jako k nikomu jinýmu, ani by vás nenapadlo, že by vás mohli podrazit, vám nakonec ublíží tak, jako nikdo jinej a ne jen jednou věcí, ale najednou zjistíte těch věcí hned několik. můžou se lidi fakt změnit nebo je blbost něčemu takovýmu věřit? achjo..

Včera a dnes

14. července 2011 v 14:37 | B. |  Všechno
Hmm, tak včera jsme s děckama a M. (můjdvaapůlrokupřítel) vyrazili na bowling. Jako poprvý jsem to hrála v neděli a včera jsme vyrazili znova. Joo, tak úspěch! :D bylo nás tam 8 a první hru jsem byla poslední (haha, všichni se zasmějeme), druhou sedmá a třetí poslední hru jsem byla třetí, hurrey! no měla jsem ze sebe radost, jelikož jsem na všechno hroznej antitalent a i přesto, že mě ten bowling minule bavil (hm, minule jsem byla taky poslední), tak už mě to začalo srat, ale tak nakonec pohodička žejo. no ještě se mi stala dost nepříjemná věc, ale tu tady radši nebudu zveřejňovat, haha. Odjížděli jsme někdy o půl 12, chtěla jsem ještě někam jít, jenže my blbci se nedomluvili a pak jsme si stěžovali až na icq doma, že jsme měli ještě někam zajít. No, dneska to snad napravíme. Sakra vůbec nechápu, kde beru celý prázdniny peníze. No, ty dva týdny teda. Každej den se něco děje, prachy nedostávám, ale vždycky se nějak záhadně objeví:D.. co už.

Jsem na sebe šíleně naštvaná, mám od pátku makat a jedinej den co jsem makala byl včera. Prostě se k tomu nemůžu dostat. Vždycky si říkám "vstanu v 9, v 10 půjdu makat a v 1 to budu mít hotový" .. jenže je půl 3 jako dneska a já ještě neudělala vůbec nic a už asi ani nebude kdy něco dělat. Máti mě zabije, já nebudu mít prachy a budu v prdeli. Od zítřka se prostě D O N U T Í M. Je to se mnou fakt bída. Dneska je stejně divnej den, ráno jsem koukala z okna když pršelo. Mám to hrozně ráda.. a nejradši při bouřkách v noci sedím v autě, poslouchám kapky dopadající na auto a koukám na blesky. je to hrozně magický. a psychooo. No nic, jdu se sebou něco udělat, najíst se a tak. tak se tu mějte a smějte.

Mám ráda

13. července 2011 v 17:25 | B. |  O mně
Mám ráda sezení u komplu, jezení angreštů, krupicovou kaši s hroznama, čurání ve tmě, nadechování, kouření cigaret, vůni benzinu, Elvise. Mám ráda teplo a teplou vodu, teplý jídlo a teplej čaj. Studenou colu a studenou zmraženou zmrzlinu. Když svítí slunko a když jdou vidět hvězdy. Mám ráda kapučíno, poslouchání hudby, focení a levný věci. Mám ráda hodně peněz, oblečení, hezký vlasy, conversky a psycho. Psycho fotky, psycho stavy a psycho atmosféru. Mám ráda motýly, kousání nehtů, křupání prstů, adrenalin a vztek a taky bušení do čehokoliv co je po ruce, schovávání se před lidma a ten pocit když se mi to povede, když nemusim nikoho zdravit a když mě někdo obejme. Mám ráda černý roztrhaný silonky, piercingy, tetování, tunely, trávu, kašlání a hodně alkoholu. Usínání, hezký sny a když si ty hnusný nepamatuju, dobrý známky a když mě někdo chválí. Mám ráda lidi, co se nestydí, když dostanu dárek, nahotu, umění, talent a když se mi něco povede. Smích, radost a stavy kdy si myslím, že všemu rozumím.

A ještě je toho tak 1000x víc.

Moje hudba

13. července 2011 v 15:12 | B. |  O mně

Hej sakra, mohl by mi někdo říct, proč tu jsou ty stupidní reklamy, co tak strašně vypadají?? Aaa, pijou mi krev. Naprosto.
Ale o tom teď nechci psát, chtěla bych představit hudbu co mám ráda, co ráda poslouchám, co mi dělá život hezčím.

Takže mezi úplně nej nej nej nejoblíbenější kapely, zpěváky a zpěvačky patří:
  • Elvis Presley - můj bůh, jednou si ho vezmu. vím, že tam nahoře (hmm, spíš dole) na mě čeká!
  • Kasabian - parádní kapela, můžu si ji pustit v jakýmkoli stavu a prostě se mi líbí a miluju Fire, naprosto boží písnička.
  • Foo Fighters - co říct, dokonalej hlas a dokonalý songy, dřív jsem je poslouchala pořád, tak se mi trochu omrzeli, ale stejě je zbožňuju.
  • Lykke Li - originální a prostě tak nějak uklidňující, miluju
  • Sia - to stejný, co Lykke Li, můžu poslouchat pořád
  • Oasis - uáá, prostě klasika nejlepčejší
  • Stevie Wonder - taková pohodička pro mě, Stevieho si pouším když mám dobrou náladu:)
  • WWW - největší, nejlepší, nej nej psycho. V posledních dnech nic jinýho neposlouchám!

no, dále tu máme oblíbené -> The Pretty Reckless, Nickelback, Jack Johnson, Abbu, Klaxons, The Kooks, Čoko Voko (haha, super holky), Justice, Jimi Hendrix, Nirvana, John Mayer, Johny said the number, SOAD, Lenny Kravitz, UDG, The Beatles, Adele, Amy Winehouse, Indy & Wich, Arctic Monkeys, EMINEM, Blur, John Frusciante, Paolo Nutini, Blue Foundation, Alanis Morissette, Aneta Langerová, a tak dál a tak dál..

Co to zase dělám?

13. července 2011 v 14:56 | B. |  Všechno
Jo, taky se nechápu. Posledních pár dní sedím, pročítám blogy, vzpomínám, poslouchám WWW a tak nějak si říkám, že bych se chtěla taky vrátit. Sakra, to byly doby ještě na blog.lide.cz. A nikdo z lidí, s kterýma jsem se znala už nebloguje. A nebo o nich aspoň nevím..??

Poslouchám Ghost od Blue Foundation (óóó, já zrovna neposlouchám www! už z nich totiž blbnu) a sakra vůbec nestíhám. Za hodinu musím jít za S., o půl 7 za M. a večer na bowling. Aaaa? Ještě jsem nejedla, nejsem ještě namalovaná, no.. měla bych začít něco dělat. Ale když mně se tak nechce. Prázdniny jsou super, ale stejně jsou ty dny moc krátký. Potřebovala bych aspoň 72hodin. Ale víte co? Miluju společnost, zábavu, když jsem obklopená lidma, ale tyhle prázdninový -proněkohonudný- dny, kdy celej den jen sedím u PC a mohla bych někam jít, ale prostě se mi nechce, MILUJU!